Zaufaj PROFESJONALISTOM


Usługi remontowo – wykończeniowe

Usługi remontowe oraz wykończeniowe są charakterystyczną dziedziną branży budowlanej, która wymaga wiele inwencji i dużego doświadczenia ze strony wykonawcy.

Filozofią firmy Fibex jest to, aby w efekcie końcowym każde pomieszczenie, pokój czy budynek były wiernym odzwierciedleniem Państwa wizji, marzeń lub wyobrażeń o nich. Naszym zadaniem jest odpowiednie dobranie narzędzi i materiałów, aby te marzenia urzeczywistnić oraz cieszyć się ich realizacją przez wiele lat.

Doradzimy, jakich farb i elementów użyć, jakich unikać. Podpowiemy, jakie kolory dadzą zamierzony efekt, z jakich dodatkowych opcji skorzystać – czy używać kolumn, czy taras wykonać na fundamencie, jaka terakota zapewni wieloletnie użytkowanie, czy użyć klepki czy paneli, jak ukryć kable, jak zintegrować kominek…

Pytań i wątpliwości w czasie remontu i wykańczania jest mnóstwo. Dlatego służymy Państwu radą i pomocą w czasie remontu, by (zgodnie z naszą filozofią) przełożyć Państwa wizję na rzeczywistość i cieszyć się nią przez wiele lat.

fotki

Dowiedz się więcej
ban
Copyright (c) 2009 Fibex - created by Aurelius.pl